Phone (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Separator
ar: فاصل

en: Fields
ar: الحقول

en: Text field
ar: خانة نصية
