Phone (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས
