Phone (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Country
ca: País

en: Default
ca: Per defecte

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Text field
ca: Camp de text

en: The @label field of the node.
ca: El camp @label del node.
