Phone (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Country
cs: Země

en: Default
cs: Výchozí

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Text field
cs: Textové pole
