Phone (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Default
cy: Diofyn

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Phone
cy: ffôn

en: Text field
cy: Maes testun
