Phone (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Country
da: Land

en: Default
da: Standard

en: Separator
da: Skilletegn

en: Fields
da: Felter

en: Phone
da: Telefon

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Text field
da: Tekstfelt
