Phone (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου
