Phone (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Country
et: Riik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: Phone
et: Telefon

en: Text field
et: Tekstiväli
