Phone (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Text field
eu: Testu eremua
