Phone (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Default
fi: Oletus

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: The @label field of the node.
fi: Solmun @label kenttä.
