Phone (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Country
gl: País

en: Default
gl: Predeterminado

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: Phone
gl: Teléfono

en: Text field
gl: Campo de texto
