Phone (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Country
hi: देश

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Phone
hi: फ़ोन
