Phone (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Country
it: Paese

en: Default
it: Predefinito

en: Separator
it: Separatore

en: Fields
it: Campi

en: Phone
it: Telefono

en: Text field
it: Campo di testo
