Phone (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Country
ja: 国

en: Default
ja: デフォルト

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: Phone
ja: 電話番号

en: Text field
ja: テキストフィールド
