Phone (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Default
jv: Gawan

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: Text field
jv: Field tèks
