Phone (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
