Phone (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Text field
lt: Teksto laukelis
