Phone (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Text field
lv: Teksta lauks
