Phone (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Country
nn: Land

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: Phone
nn: Telefon

en: Text field
nn: Tekstfelt
