Phone (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: The @label field of the node.
pl: Pole @label węzła.
