Phone (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Default
ru: По умолчанию

en: Separator
ru: Разделитель

en: Fields
ru: Поля

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Add the country code if not filled by the user
ru: Добавлять код страны, если пользователь его не заполнил

en: Raw phone numbers
ru: Сырые телефонные номера

en: Formatted phone numbers
ru: Форматированные телефонные номера

en: The @label field of the node.
ru: Поле @label материала.
