Phone (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Country
sv: Land

en: Default
sv: Förvald

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Fields
sv: Fält

en: Phone
sv: Telefon

en: Text field
sv: Textfält

en: The @label field of the node.
sv: Fältet @label för noden.
