Phone (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Text field
th: ช่องข้อความ
