Phone (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Default
tr: Varsayılan

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fields
tr: Alanlar

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Text field
tr: Metin alanı
