Phone (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Default
uk: Базово

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fields
uk: Поля

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Text field
uk: Текстове поле

en: The @label field of the node.
uk: Поле @label матеріалу.
