Phone (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Default
vi: Mặc định

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fields
vi: Các trường

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Text field
vi: Trường văn bản
