Phone (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: Text field
az: Mətn sahəsi
