Phone (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Country
be: Краіна

en: Default
be: Прадвызначана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: Text field
be: Текставае поле
