Phone (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Country
es: País

en: Default
es: Por defecto

en: Separator
es: Separador

en: Fields
es: Campos

en: Phone
es: Teléfono

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Text field
es: Campo de texto

en: Add the country code if not filled by the user
es: Añadir el código de país si no lo completa el usuario

en: The @label field of the node.
es: El campo @label del nodo.
