Phone (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: Phone
he: טלפון

en: Text field
he: שדה טקסט
