Phone (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Country
hr: Država

en: Default
hr: Zadano

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: Phone
hr: Telefon

en: Text field
hr: Polje teksta
