Phone (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Country
id: Negara

en: Default
id: Bawaan

en: Separator
id: Pemisah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Phone
id: Telepon

en: Text field
id: Bidang isian teks
