Phone (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Country
is: Land

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði

en: Phone
is: Sími

en: Text field
is: Textareitur
