Phone (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Country
oc: País

en: Default
oc: Per defaut

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: Text field
oc: Camp tèxte
