Phone (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Phone
ro: Telefon

en: Text field
ro: Câmp text
