Phone (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Default
sk: Predvolené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: Phone
sk: Telefón

en: Text field
sk: Textové pole
