Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
