Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
