Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat
