Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
