Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud
