Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט
