Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots
