Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
