Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
