Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd
