Photo (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
