Photo (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
