Photo (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
