Photo (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
